Whistleblowing pro firmy - Proč s námi?

Proč whistleblowing pro firmy s námi?

01.

Specializujeme se na whistleblowing pro firmy.

Přestože zavedení vnitřního oznamovacího systému pro firmy je zcela novým institutem, naše know-how je založeno na dlouhodobé praxi při výkonu obdobných činností. Zabezpečíme příjem oznámení, jeho následné posouzení a splnění dalších povinností vyplývajících ze zákona o ochraně oznamovatelů. 

02.

Žádné oznámení nás nemůže překvapit.

Náš tým příslušných osob má dostatečné odborné znalosti prověřené praxí. Pro posouzení skutkově nebo právně složitých oznámení máme zázemí spolupracující advokátní kanceláře. Chráníme tak vaše zájmy, pomáháme předcházet pokutám nebo dovozování trestněprávní odpovědnosti právnických osob.

03.

Námi využívané technické řešení pro příjem oznámení splňuje všechny zákonné požadavky.

Obsahuje všechny oznamovací kanály pro příjem oznámení, které propojuje s aplikací přístupnou jednotlivým řešitelům. Ke každé přijaté zprávě je přistupováno jako k citlivé informaci, data jsou díky použitému koncovému šifrování maximálně chráněna.

04.

Pro každého z klientů máme v ceně zvoleného balíčku připraveno více řešitelů.

Je tím zajištěna vzájemná zastupitelnost a tím vytvořen předpoklad pro plnění zákonných lhůt pro posouzení oznámení a komunikaci s oznamovatelem.

05.

Garantujeme splnění zákonných požadavků kladených na příslušné osoby (prověřovatele oznámení).

U námi navržených příslušných osob smluvně garantujeme splnění všech požadavků, které na výkon jejich funkce klade zákon o ochraně oznamovatelů.

06.

Platíte jen za to, co potřebujete.

Naše balíčky služeb jsou připraveny na míru podle velikosti vaší společnosti. Pokud vám v balíčku něco chybí, připravíme individuální nabídku. Přestože doporučujeme zvolit balíček komplexního řešení problematiky whistleblowingu pro firmy, zajistíme pro vás třeba i jen pouhé řešení příjmu oznámení.

07.

Podpora při zpracování nezbytné dokumentace.

Dle vybraného balíčku služeb vám poskytneme vzory zákonem požadované dokumentace nebo ji pro vás připravíme.

08.

Naše služby smluvně garantujeme.

Jsme si jisti tím, co děláme. Námi nabízené služby smluvně garantujeme. S každým klientem uzavíráme smlouvu, kde se zavazujeme k převzetí vedení vnitřního informačního systému pro firmy ve sjednaném rozsahu.

09.

A ještě něco navíc.

Podporujeme charitu. Dopadá na vás zákon o ochraně oznamovatelů a převážnou náplní vaší činnosti je činnost sociálního, charitativního nebo obdobného charakteru?  Napište si o individuální nabídku.

NAHORU